Fibroblast

NOVÁ REVOLUČNÍ METODA ODSTRANĚNÍ PŘEVISLÝCH OČNÍCH VÍČEK, VÁČKŮ POD OČIMA, ...

Zákrok je bez jizev, modřin

Jedná se o neinvazivní odstranění převislých vrchních či spodních očních víček, drobných vrásek kolem očního okolí, či kolem rtů apod..

Efekt je dlouhodobý, mizí až stárnutím kůže. Po ošetření nezůstávají jizvy a proces hojení je 5 - 7 dní. Jedná se o tečkovité ošetření pleti plazmou, která je generována přístrojem. V pleti je tak vyvolána kontrakce kolagenu a následně pak napětí kůže a tak dochází k pozvednutí a vypnutí kůže. Přístroj může nahradit plasticko-chirurgický zákrok skalpelem.

Jak se provádí aplikace

Aplikace začíná nanesením znecitlivujícího krému. Následně pak perem vytváří do ošetřované oblasti jednotlivé body, které vyvolají smrštění a vyhlazení kůže.

Postup

Během aplikace se vytvářejí na povrchu kůže malé suché skvrnky, které během 5 - 7 dnů odpadnou. Mírné začervenání pak obvykle může trvat 2 - 3 týdny. Není očekáváno žádné krvácení. Při tomto liftingu může být 1 - 3 dny otok s různými příznaky.

Počet aplikací

Pro dosažení optimálního výsledku je obvykle nutné několik aplikací. Čím je aplikace jemnější, tím více je potřeba opakování. Počet aplikací také záleží na stavu pokožky a na věku klienta. Za běžných okolností jsou 1 - 2 aplikace dostačující s minimálním odstupem dvou až tří měsíců.

Jaká je vhodná příprava k aplikaci?

Před aplikací informujte svoji kosmetičku. Pokud užíváte léky (antibiotika, inhibitory koagulace - ředění krve, atd.) a zda jste v nedávné době prodělali chirurgický zákrok nebo jiné estetické zákroky. Podrobně bude projednáno při Vašem souhlasu s aplikací. Jinak nemusíte před aplikací dělat nic speciálního. Výhodou je zdravý životní styl, který přirozeně podporuje celý proces hojení.

Čemu věnovat pozornost

Ihned po aplikaci, v závislosti na terapii se objeví malé stroupky a otok. Po aplikaci obdržíte speciální dezinfekční roztok bez alkoholu, sterilní tampony, hojivý pudr a hojivý krém. Samozřejmostí  jsou pokyny v písemné podobě s informacemi a následnou péčí. Po zahojení, je NUTNÉ chránit si pokožku, na které byl proveden zákrok a to krémem s vysokým faktorem SPF 50 UVA+UVB. Proceduru v našem studiu provádíme pouze v chladných měsících.